Keletas žodžių apie save?
„Minimorning – sau ir kitiems“ – kūrybinis duetas:
Tania Tkačenko ir Valdas Volbekas.
E. pašto adresas: hello@minimorning.com
Naujas portfolio greitai bus čia: www.minimorning.com
Twitter: t_minimorning
Dribbble: Minimorning_com
Dalinamės darbu, dalinamės laisvalaikiu. Idėjos, kurybinės dramos – abiejų rolė, sėdame ir sprendžiame kartu. Aišku, turime savo daržus, kuriuos geriausiai pažįstame: Tania dirba su naudotojų patyrimu, koncepcija, struktūra, svetainių prototipais, loginiais ir techniniais klausimais, taip pat yra kokybės „filtras“, vadyba, o Valdas kuruoja grafinę dalį: vaivorykštes ir vienaragius.
Kaip viskas prasidėjo?
Dirbant agentūrose (Love / NotPerfect / NEW!), minimorning buvo muzikos stotelė, kurioje rytais pasidalindavome patinkančios muzikos minimiksais (red. nedidelės trukmės miksas, dažniausiai sudarytas iš 4-5 dainų). Kai reklama, savos idėjos, planai ir muzika nebetilpo į minimikso A ir B puses, rytinę agentūros espreso iškeitėme į ne tokią rytinę, ruošiamą namie. Patikėjome, kad esame įdomūs, turime pakankamai patirties ir galime puikiai dirbti dviese. Įkuriant MB (red. mažoji bendrija) pildėme marias popierių. Tai panašu kaip lįsti į šaltą vandenį, bet, žinote, vėliau kūnas po truputį pripranta…
Prie ko šiuo metu dirbi?
- Fendrihan.com – specializuotos e. parduotuvės iš Kanados dizaino atnaujinimas. Prie šito projekto dirbam jau metus. Didelis biudžetas ir didelė komanda – smagu dirbti kai klientas niekur neskuba. Interaktyvų prototipą mobiliems telefonams galite rasti adresu: http://pcf1gm.axshare.com/mobile_view.html
- Jamaika – jaunimo hostelio ir baras Vilniuje grafinis stilius.
- Asmeniniam projekto „Better UX with Axure library“ atnaujinimai. Kaip jau supratote, „Better UX with Axure library“ – „Axure“ biblioteka: naudotojo sąsajos elementai dizaineriams, kad greičiau būtų galima sudelioti interaktyvų prototipą. Šiuo metu dirbame prie papildomų elementų kūrimo, prisitaikančio dizaino šablonų projektavimo ir, aišku, naujų interakcijų. Kartu, paleidinėsim ir naują puslapį.
- Amžinas portfolio projektas.
Kokia yra brangiausiai išmokta pamoka?
Kaip begalvotume, ta brangiausia dar laukia. Kol kas visos išmoktos pamokos neliūdino nei finansiškai, nei morališkai. Kas iki šiol išmokta ir patirta krito į „Minimorning“ patirties kišenę be didelių nuostolių ir nusivylimų.
Bet, jei reikėtų išskirti vieną, tai būtų pamoka iš darbo su klientais. Dažniausiai, sulaukus neigiamos pastabos, mes visi susierziname, bet reikia emocijas nustumti į antrą planą ir pradėti ieškoti sprendimo: labiau pasigilinti į reikalavimus, pasidaryti keletą tyrimų su naudotojais ir t.t. Laikas, skirtas emocijoms, yra neapmokamas.
Ką palinkėtum kolegoms?
Palinkėtume būti savimi, kurti kokybiškus projektus, pasidžiaugti kolegų darbais, dalintis patirtimi ir draugauti. Nesivaikykite madų, nes tendencijos labai greitai keičiasi.